چاپ فاکتور رسمی

جهت چاپ فاکتور رسمی صورتحساب کالا و خدمات با شماره ملخی برجسته قرمز رنگ مورد تایید دارایی همین الان مشخصات شرکت خود را برای ما ارسال نمایید و همین امروز فاکتور رسمی شرکت خود را هر جای تهران (مرکز تهران، شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران یا مرکز تهران) دریافت نمایید.
توجه داشته باشید که فاکتورهای بالا صرفا جهت صدور فاکتور رسمی دستی قابل استفاده هستند. اگر تصمیم دارید کامپیوتری فاکتور صادر نمایید حتما قبل از سفارش چاپ فاکتور رسمی به ما اطلاع دهید.

چاپ فاکتور رسمی

اگر نیاز به فاکتور رسمی مورد تایید دارایی شماره ملخی برجسته قرمز رنگ دارید، فاکتور رسمی برای شرکت تازه تاسیس نیاز دارید، فاکتور رسمی ملخی شما تمام شده و نیاز به تجدید چاپ دارید، بعضی از شماره های فاکتور رسمی دارایی شما خراب شده و نیاز به چاپ مجدد شماره های خاصی از فاکتور رسمی با شماره ملخی دارید، اگر فاکتور رسمی تهیه کرده اید ولی مورد تایید دارایی نیست و شماره برجسته ملخی ندارد، خیلی عجله دارید و باید همین امروز سفارش فاکتور رسمی با شماره ملخی به دستتان برسد، میخواهید فاکتور مورد تایید دارایی با شماره ملخی داشته باشید که با نمونه قبلی هیچ تفاوتی نداشته باشد و قابل تشخیص نباشد، صورتحساب کالا و خدمات مورد تایید دارایی می‌خواهید، فاکتور رسمی ارزش افزوده با شماره برجسته قرمز رنگ نیاز دارد، خرید با ما در تماس باشید و همین امروز فاکتور رسمی شرکت با شماره ملخی قرمز مورد تایید را از ما تحویل بگیرید.

قیمت چاپ فاکتور رسمی

قیمت چاپ فاکتور دفتر فنی مرسدس بر مبنای : تعداد نسخه ، نوع کاغد کاربن دار (کاربن لس) یا بدون کاربن بودن نوع چاپ ، چاپ افست یا ریسو نوع کاغد الوان ایرانی یا اندونزی سایز و ابعاد ، صحافی سرچسب یا پرفراژ دار بودن ، شماره دار بودن یا بدون شماره بودن آن تعیین می گردد

قیمت چاپ فاکتور رسمی
سفارش چاپ فاکتور رسمی

سفارش چاپ فاکتور رسمی مورد تایید دارایی

از طریق شماره 09372175263 اطلاعات خود را برای ما تلگرام یا واتساپ نمایید و همانجا طرح مورد نظر خودتون رو دریافت کنید.
۲- جهت تسریع در انجام کار با ما در تماس باشید. 09121735683 – 09125025800 .
۳- اگر تمایل دارید که خودتان فاکتور را طراحی کنید، می­توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید .
۴-پس از اصلاح ، فایل را به صورت JPEG یا PDF درآورده و برای ما ارسال نمایید.

 • اگر میخواهید کل فاکتور رسمی را پرینت بگیرید پیشنهاد ما به شما این است که ما شماره ملخی برجسته قرمز رنگ را برای شما بر روی برگهای برگ ها در جای مدنظرتان چاپ می‌کنیم.
 • اگر فایل فاکتور رسمی مورد تایید را ندارید فایل فاکتور رسمی را می توانید دانلود کنید.
 • با پرینتری که می‌خواهید بعداً فاکتور رسمی را چاپ کنید یک پرینت از فاکتور تهیه کنید و مطابق عکس زیر جای شماره را مشخص کنید از جای شماره که با خطکش در دو جهت مشخص شده عکس بگیرید و برای ما ارسال نمایید.
 • لطفا جهت چاپ فاکتور رسمی شماره خالی، چاپ فاکتور رسمی فقط با شماره ملخی برجسته قرمز رنگ مورد تایید دارایی به نکات گفته شده توجه نمایید.

همانند تصویر
از فاکتور خود عکس بگیرید
و برای ما ارسال کنید.

سایز فاکتور رسمی
سایز فاکتور رسمی

دانلود فایل فاکتور رسمی رایگان

دانلود فایل فاکتور رسمی مورد تایید دارایی کورل (Corel Draw)

دانلود فایل فاکتور رسمی مورد تایید دارایی پی دی اف (PDF)

دانلود فایل فاکتور رسمی مورد تایید دارایی ورد (Word Office)

دانلود فایل فاکتور رسمی مورد تایید دارایی فتوشاپ (Photoshop)

دانلود فایل فاکتور رسمی مورد تایید دارایی اکسل (Excel)

با مشاوران ما در ارتباط باشید

چاپ فاکتور رسمی با شماره ملخی

 1. طراحی فاکتور شما رایگان است.
 2. زمان تحویل فاکتور رسمی
 3. عادی یکروز و فوری 2ساعت میباشد.
 4. سایز فاکتورها A4 و دارای شماره سریال برجسته می ­باشد.
 5. برگه اول همواره سفید و برگ آخر همواره زرد است.
 6. جنس کاغذها 80 گرم خارجی بوده و طی گذشت زمان رنگ کاغذها تغییر نخواهند داشت، پس با خیال راحت بایگانی کنید.
 7. برگه‌های میانی نیز بین رنگهای آبی ، سبز و صورتی تغییر می کند .
 8. البته شما می‌توانید ترتیب رنگ تمام برگه‌ها را خودتان انتخاب کنید.
 9. شماره ها قرمز برجسته ملخی مورد تایید دارایی هستند.
 10. فاکتورها سرچسب شده و در بسته های 50 شماره ای تحویل خواهند شد.
 11. چاپ فاکتور رسمی دارایی.
چاپ فاکتور رسمی با شماره ملخی

نمونه فاکتور رسمی

سوالات متداول چاپ فاکتور رسمی

فاکتور چیست ؟

شما پس از خرید یک محصول یا خدمات و پرداخت هزینه نیاز به یک رسید برای صورتحساب مالی خود دارید و ارائه دهنده خدمت موظف به چاپ فاکتور است ، این پرداخت باید همراه یک نسخه فاکتور باشد ، چاپ فاکتور رسمی در واقع حکم رسید ، اطلاع از دریافت درست و سالم خدمات و محصول با ذکر جزئیات شرح کالا (تخفیف ، مبلغ فی ، مبلغ کل ، ارزش افزوده و ... ) است ، فاکتور کاربن لس معمولا بصورت دو برگی یا سه برگی (نسخه) کاربن دار (لس) و با شماره سریال ملخی تولید می شود ، یک نسخه به مشتری ارائه می شود نسخه دوم حسابدار و نسخه سوم بطور معمول بایگانی می شود برای مراجعات بعدی ، چاپ فاکتور رسمی باعث حفظ ارتباط با مشتری شما می شود.

چرا چاپ فاکتور رسمی برای کسب‌وکار شما الزامی است؟

در تمام موسسات، شرکت‌ها، ادارات و... محاسبات مالی زیادی در جریان است که جهت نظم‌بخشی به آن‌ها از فاکتور رسمی استفاده می‌شود. فاکتورها معمولا به‌صورت تک برگی ، دوبرگی ، سه برگی ماهیانه یا سالانه چاپ می‌‌شوند؛ بنابراین جهت محاسبه دقیق این اطلاعات باید از فاکتورهایی با کیفیت و حرفه‌ای استفاده شود. فاکتور شامل اطلاعاتی مانند تاریخ، نام فروشنده و خریدار، امضا و مهر فروشنده، کد ملی و اقتصادی، شماره تلفن، آدرس و در برخی موارد شماره فکس است. در چاپ فاکتور رسمی گلاسه ، تحریر باید برگه‌هایی باکیفیت و ماندگار مورد استفاده قرار گیرند که اطلاعات لازم را تا مدت‌ها قابل خواندن نگه دارد.

ویژگی های چاپ فاکتور فروش و رسمی معتبر چیست ؟

چاپ فاکتور رسمی باید دارای چند ویژگی باشد :

 • نحوه چاپ بصورت افست باشد ( افست سفارش بصورت رنجه در نمی آید بر خلاف چاپ ریسو ).
 • استفاده از کاغذ مرغوب و تازه تولید شده ( کاغذ کاربن دار در مرور زمان خاصیت از دست می دهد).
 • چاپ فاکتور رسمی با شماره ملخی برجسته جهت تایید امور دارایی .
 • ترتیب صحیح بر اساس رنگ ها و مشخصات .
 • صحافی سرچسب (بصورت متداول) و برش صحیح جهت رو هم خوری نسخ فاکتور .
انواع جنس ها و گرماژ کاغذ مناسب برای فاکتور چیست ؟

کاغذ مورد استفاده در چاپ فاکتور معمولا 2 دسته هستند :

 • کاغذ کاربن دار (کاربن لس) با گرم 55 گرم جهت سهولت در نوشتن ، بدون نیاز به کاربن گذاشتن
 • کاغذ الوان ایرانی یا اندونزی : گرم بین 60 تا 70 گرم دارند .
 • کاغذ تحریر : کاغذ 80 گرم سفید برای نسخه روی فاکتور مورد استفاده است .
چاپ فاکتور ارزان چه ویژگی دارد ؟

چاپ فاکتور ارزان این فاکتور ها معمولا از کاغذ های گرم پایین و الوان رنگی ایرانی استفاده می شود ، از چاپ افست تک رنگ ، ترتیب و شماره استفاده می شود ، تولید بیش از 5000 شماره سریال باعث کاهش هزینه می گردد ، این خدمات در مجموعه ما با توجه به بدون واسطه بودن ارزان و بصرفه تولید می شود .

سفارش چاپ فوری فاکتور و عادی چقدر زمان می برد ؟

سفارش چاپ فاکتور رسمی بر اساس نوع انتخاب چاپ شما، زمانبدی تولید می شود ، زمان عادی برای چاپ فاکتور کاربن لس رسمی 3 الی 4 روز کاری است. و چاپ فوری در 48 ساعت و دو روزه تولید می شود ، زمان تولید یک روز پس از تائید سفارش و پرداخت شما آغاز می‌شود. اگر سفارش شما تائید فنی شود و پرداخت توسط قبل 12 ظهر پردازش شود، زمان تولید آن روز شروع می‌شود. البته ما تمام تلاش خود را برای ارائه مناسب‌تر انجام می‌دهیم. لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است تولید گاهی تحت تاثیر تاخیر های پیش‌بینی ‌نشده قرار گیرد. بسته به روش حمل ‌و نقلی و مقصدی که شما انتخاب می‌کنید، به طور کلی 1 تا 2 روز دیگر به زمان تولید اضافه می‌شود.