اسکن کتاب

مسافر هستید و توانای حمل بار را به دلایل مختلف ندارید ، ما کتاب هارو براتون اسکن میکنیم و بصورت اسکن کتاب دیجیتال یا فایل PDF کتاب در میآوریم و پس از پایان کار کتابارو به شکل اولیه و بدون هیچ آسیبی به شما باز میگردانیم . دقت داشته باشید کتابها بدون هیچ آسیبی به شما باز گردانده میشود .
حالا میتوانید کتابها را یکجا نگهداری کنید ، بفروشید یا اهدا کنید .

اسکن کتاب
_

قیمت اسکن کتاب

در مورد برآورد قیمت اسکن کتاب و باید بدانید که مجموعه‌های معتبری هستند که خدمات خود را به صورت اسکن ارزان کتاب ارائه می‌دهند اما در این بین، نکته‌ای که وجود دارد ، کیفیت آن است و تنها مجموعه‌ای که سابقه و تجربه بالایی داشته باشد برای جلب رضایت مشتری می‌تواند خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه دهند و به همین دلیل، قیمت اسکن ارزان کتاب که ما در مورد آن با شما صحبت می‌کنیم، در اصل قیمت مناسب است که باید بدانید قیمت صد درصد کیفیت خوبی را هم برآورد می‌کند. این‌که از کدام روش برای اسکن انواع کتاب استفاده شود، قطعاً روی قیمت تاثیر می‌گذارد که طبیعتاً اسکن بدون برش هزینه بالاتری را همان‌طور که گفته شد برآورد می‌کند.

قیمت اسکن کتاب : با ورود به دنیای دیجیتال ، کوچک شدن خانه ها و مهاجرتهای مکرر ، اسکن کتاب ، اسکن کتابهای کتابخانه و تبدیل کتابها به کتابخانه دیجیتال – ebook – میتواند بهترین راهکار برای ساماندهی کتابهامون باشه . ممکنه شما به دلایل مختلفی نیاز به این داشته باشید که نسخه دیجیتال ازکتاب یا کتابخانه شخصی عزیزتان داشته باشید.

روش های اسکن کتاب

در مورد روش‌های اسکن کتاب اگر بخواهیم با شما صحبت کنیم، باید بگوییم که دو روش اسکن بعد از جداسازی و برش کتاب و اسکن بدون برش وجود دارد که معمولاً اگر اسکن بعد از جداسازی و برش کتاب مدنظر باشد، باید قسمتی که کاغذها به هم چسب خورده‌اند را با استفاده از تیغ‌های مخصوص برش داد و بعد از اینکه کتاب به صورت برگ برگ شد، فرایند اسکن آغاز می‌شود و اگر بخواهیم در مورد مزایای این روش صحبت کنیم، بهتر است بدانید که سرعت عمل بالایی را با یک هزینه پایین می‌توانید انتظار داشته باشید که البته کیفیت اسکن با توجه به جزئیات کتاب هم بیشتر است.

به هر حال، اگر بخواهیم در مورد اسکن بدون برش هم با شما صحبت کنیم باید گفت در این روش، از اسکنرهای فوق پیشرفته استفاده می‌شود که به هیچ عنوان، آسیبی به کتاب وارد نمی‌آورد و باید بدانید که کیفیت این نوع اسکن در مقایسه با روش قبلی طبیعتاً کمی پایین‌تر است؛ همچنین تابش نور به کتاب هم کاهش پیدا می‌کند و معمولاً برای کتاب‌های ارزشمند و نفیس می‌توان از این روش استفاده کرد.

با مشاوران ما در ارتباط باشید

تبدیل کتاب به دیجیتال

اسکن کتاب به علت کمبود یا عدم توانایی نگهداری و نظافت ما طوری کتابها را تبدیل کتاب به دیجیتال
می کنیم که شما از دوری کتابهاتون کمترین آسیب روحی رو ببینید.

کتاب ها را سالم بهتون برمی گردونم که بتونید بفروشید یا اهدا کنید.

 

قدیمی ترین مرکز اسکن کتاب

دفتر فنی مرسدس را می توان قدیمی ترین مرکز اسکن کتاب تهران دانست . ما از سال 1379 مشغول دیجیتال سازی و اسکن کتاب هستیم یعنی تقریبا از زمانی که اسکنر به بازار اومد. ما از اولین دفاتری بودیم که جسارت این را داشتیم که کامپیوتر به دفتر خود وارد کنیم.

 

اسکن کتاب و دریافت فایل از راه دور

می دونیم که وقتی بیرون ایران تحصیل میکنید و نیاز به ترجمه یک کتاب دارید و فایل کتاب مورد نظرتون رو براتون مییفرستیم چه حالی پیدا میکنید . حال خوبتون رو از کامنتهای خوبتون میفهمیم شما فقط کافیه اسم کتاب رو برای ما بفرستید .ما کتاب رو براتون خریداری میکنیم و پس از اسکن کتاب فایل رو براتون میفرستیم .به اقوام یا دوستان داخل ایران بفرمائید جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید .

اسکن کتاب بدون برش

اسکن کتاب بدون برش

این تخصص ماست و پروژه اسکن کتاب بدون برش را برای شما به سادگی هر چه تمام تر به انجام میرسانیم. خیال راحت تضمین میکنیم که هیچ آسیبی به کتاب عزیز شما نرسد .

کتاب را با آرامش ورق می زنیم و با نرمی روی دستگاه می گذاریم . نور اسکنر ما هیچ آسیبی به رنگ و کاغذ کتابهای نفیس و پوسیده قدیمی وارد نمی کند .

آشنایی با خدمات اسکن کتاب

اسکن کتاب پروسه‌ای است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اسکن یعنی تبدیل اسناد به فایل‌های دیجیتال که بتوان به راحتی به حفظ و نگهداری آن‌ها پرداخت. معمولاً اسکن انواع کتاب را به دو صورت برش از عطف یا بدون برش انجام می‌دهند که عمدتاً در روش دوم معمولاً کتاب‌های قدیمی مد نظر قرار می‌گیرند.

 البته باید بدانید که اسکن بدون برش معمولاً روش به نسبت گران‌تری هم محسوب می‌شود و عمدتاً بعد از اسکن می‌توان فایل‌های کامپیوتری را با سایر پسوندها همچون jpg به راحتی نگهداری کرد. کتاب‌های اسکن شده در دستگاه‌هایی مانند موبایل، تبلت و.... به راحتی استفاده کرد و این خود سرانه مطالعه کتاب‌ها را بالا برده است و به همین دلیل، امروزه کتا‌ب‌های اسکن شده اچنین مورد استقبال قرار گرفته‌اند و جزء منابع اصلی در کتابخانه‌های مدرن به شمار می‌آیند.

اهمیت اسکن کتاب

یکی از دلایلی که باعث شده است، امروز اسکن کتاب این‌چنین مورد استقبال قرار بگیرد، این است که در سال‌های اخیر کتابخانه‌ها به عنوان منبع از این خدمات استفاده می‌کنند با  و به همین خاطر، خدمات اسکن کتاب با پیشرفت چشمگیری روبرو شده است؛ چرا که به هر حال بخواهیم به یکی از ویژگی‌های اصلی کتاب‌های اسکن شده اشاره کنیم، این است که نیازی به چاپ ندارند و به همین دلیل، در هزینه بسیار صرفه جویی به عمل  خواهد آمد؛ همچنین می‌توان گفت  اسکن انواع کتاب به محیط زیست کمک می‌کند؛ چرا که دیگر استفاده از کاغذ مدنظر قرار نمی‌گیرد و درختان کمتری برای تولید کاغذ قطع می‌شوند و شما بعد از اسکن انواع مختلف کتاب می‌توانید آن را در اختیار افراد متعددی قرار دهید.

در این بین، نسخه‌های کاغذی همیشه دغدغه‌هایی را به وجود می‌آورند، در صورتی که کتاب‌های اسکن شده جلب توجه بیشتری دارند و با هزینه کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. نکته مهم‌تر این است که مردم در هر زمان و مکانی به استفادهاز گوشی‌های هوشمند و تبلت خود می‌توانند برای مطالعه کتاب اسکن شده بپردازند. البته به خاطر داشته باشید که اسکن کتاب بدون برش یک روش ایده‌آل‌تر محسوب می‌شود.

مزایا اسکن کتاب در دفتر فنی مرسدس

دلیل استقبال مردم از خدماتی همچون اسکن کتاب به این خاطر است که اسکن انواع کتاب مزایای زیادی را به همراه دارد.

صرفه جویی در هزینه

 اگر بخواهیم به اولین مزیت اشاره کنیم می‌توان گفت صرفه جویی در هزینه‌ها اولین و مهم‌ترین مزیت به شمار می‌آید. بسیار پیش می‌آید که افراد مختلف برای کپی از کتاب با مشکل مواجه می‌شوند و به همین دلیل، به یک مجموعه معتبر مراجعه می‌کنند تا بتوانند با استفاده از اسکنرهای جدید فرایند با کیفیت‌تری را برای تصویربرداری از صفحات کتاب انجام دهند.

 معمولاً شما بعد از اسکن می‌توانید به راحتی فایل مورد نظر را حتی به صورت گروهی و بدون هزینه خاصی ایمیل کرده و در اختیار افراد متعددی قرار دهید. امروزه بسیاری از کتابخانه‌های مدرن از خدمات اسکن کتاب استفاده می‌کنند و به همین علت، صرفه‌جویی در هزینه اولین و مهم‌ترین مزیتی بود که در مورد آن با شما صحبت کردیم.

ذخیره آسان و اشتراک گذاری راحت

 اشتراک گذاری و ذخیره آسان مزیت بعدی است که نمی‌توان به هیچ عنوان آن را نادیده گرفت. توجه داشته باشید که شما با اسکن انواع کتاب می‌توانید آن را در سی دی، فلش یا هر جای دیگری به راحتی ذخیره کرده و هر زمان که بخواهید مطالعه کنید و لازم نیست نگرانی خاصی بابت از بین رفتن نسخه فیزیکی کتاب داشته باشید. به هر حال، افراد زیادی هستند که با اسکن انواع کتاب، فایل مورد نظر را روی لپ‌تاپ خود نگه داشته و در زمان استراحت به مطالعه آن می‌پردازند. صد درصد این کار باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و شما با اسکن انواع کتاب‌های مورد علاقه و درسی خود می‌توانید یک بکاپ در سیستم خانگی خود داشته باشید و هر زمان که تمایل دارید، از چاپگر و پرینتر برای چاپ کتاب هم استفاده کنید.

صرفه جویی در مصرف کاغذ

 مزیت بعدی که برای اسکن کتاب می‌توان در نظر گرفت، صرفه‌جویی در مصرف کاغذ است. شما اگر بخواهید از تمام فصول و مقالات کتاب مورد نظر خود کپی بگیرید، قطعاً به تعداد زیادی کاغذ نیاز دارید. در صورتی که خدمات اسکن به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز از کاغذ بتوانید به راحتی به کتاب مورد نظر دسترسی داشته باشید.

 به هر حال ارسال ایمیل کتابی که اسکن شده است، بسیار نسبت به نسخه چاپی آن آسان‌تر است. این نکته را به خاطر داشته باشید که محیط زیست با این شرایط می‌تواند نفسی تازه کند و با قطعی بی‌رویه درخت روبرو نشود و همچنین بهترین گزینه برای برآورد هزینه کمتر برای سازمان‌ها و اشخاص گوناگون است که به تحقیقات و پژوهش‌های علمی علاقه دارند.

حفظ کیفیت عکس کتاب

 از جمله مزایای دیگری که برای اسکن کتاب می‌توان در نظر گرفت، این است که کیفیت عکس‌های کتاب حفظ می‌شود؛ چرا که طبق چیزی که دیده شده است، دستگاه‌های کپی آن‌چنان که باید و شاید کیفیت عکس را به خوبی به نمایش نمی‌گذارند و به همین دلیل، اسکن بهترین گزینه به شمار می‌آید. امروزه برای جلسات سخنرانی می‌توان از خدمات اسکن به نحو احسن استفاده کرد و کیفیت تصاویر را به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشت.

دسترسی و حفاظت آسان

مزیت بعدی که برای اسکن کتاب وجود دارد، دسترسی و حفاظت آسان از کتاب است که می‌توان گفت امروزه بسیاری از کتابخانه‌ها که کتاب‌های با ارزش و کمیابی دارند، از خدمات دیجیتال سازی کتاب به نحو احسن استقبال می‌کنند؛ چرا که این گونه مراجعه کننده که شامل پژوهشگران و دانشجویان هستند، نمی‌توانند به یک کشور دیگر سفر کنند و به همین دلیل، از فایل‌های دیجیتال که در منابع اینترنت وجود دارند، استفاده می‌کنند و به همین دلیل، اسکن انواع کتاب توانسته به یک گزینه بسیار عالی که می‌تواند امکان کپی و پرینت را سلب کند تبدیل شده است.

مشاوره رایگان اسکن کتاب

اگر سوالی درباره اسکن کتاب دارید، فرم را پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند

امروزه برای انجام اسکن حرفه ای اسناد و مدارک و البته کتاب مجموعه‌های معتبری را می‌توان انتخاب کرد که در این بین، دفتر فنی مرسدس به دلیل سابقه بالایی که برای دیجیتال سازی اسناد و مدارک دارد، بهترین گزینه محسوب می‌شود.

و البته که اگر به برآورد قیمت اسکن کتاب به صورت ارزان می‌اندیشید، دفتر فنی مرسدس ‌می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی به شمار آید. خدمات اسکن سریع امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند که البته کیفیت و حرفه‌ای بودن مجموعه را نمی‌توان نادیده گرفت. یک نکته را هیچ وقت فراموش نکنید و آن این است که اسکن انواع کتاب را می‌توان به عنوان یک منبع معتبر همیشه و در هر شرایطی مورد استفاده قرار داد.

سوالات متداول اسکن کتاب

_
چرا به خدمات اسکن کتاب دفتر فنی مرسدس اعتماد کنیم؟

 ما تمام صفحات را بدون کم و کاستی از بالا تا پایین اسکن می کنیم.
 اصل و اورجینال شما کاملا سالم و بدون آسیب میماند.
 هیچ زمان انتظاری وجود ندارد، ما 7روز هفته بدون تعطیلی هستیم.
 قیمت گذاری عالی و کیفیت بی نظیر.
 لطفا بررسی کنید، کیفیت تصادفی نیست.
 اسکن کتابهایی شما با هر اندازه ، شکل ، رنگ ، سن و شرایط .
 دریافت کامل وجه پس از اتمام کار و رضایت شما.

اسکنر های فوق سریع دفتر فنی مرسدس مجهز بهADF کشنده اتوماتیک کاغذ – تغذیه اتوماتیک کاغذ ) می باشند و قابلیت اسکن دورو همزمان اوراق را دارا می باشند.دفتر فنی مرسدس مجهز به اسکنرهای تمام اتوماتیک،بوک اسکنر، اسکنرهای دیجیتال، اسکنرهای لیزری، اسکن رنگی لیزری، اسکنرهای رولی، اسکنرهای غلطکی و اسکنر با قابلیت اسکن دورو همزمان می باشد.

اسکن کتاب مناسب چه اشخاصی می باشد؟
  1. کلیه دانش آموزان و دانشجویان
  2. اشخاصی که در بیرون از ایران زندگی می کنند و دسترسی مستقیم به منابع کتاب داخلی ندارند .
  3. کلیه علاقمندان به مطالعه کتب به شکل دیجیتال Ebook
  4. ناشران کتاب که علاقمند به ایجاد آرشیو E-Book هستند.
  5. کتابخانه های که نسخ تاریخی یا غیر قابل تکرار دارند .
بعد از اسکن کتاب فایل به چه صورت در اختیار مشتری قرار می گیرد ؟

فایل های tif | jpeg | pdf | e book | microsoft word
آیا می خواهید از تقاضای روزافزون برای کتاب های الکترونیکی استفاده کنید ، اما شما فقط نسخه های چاپی کارهای خود را دارید؟ ما می توانیم در دفتر فنی مرسدس خدمات اسکن کتاب را در اختیار شما قرار دهیم تا کتابخانه چاپی را به صورت مقرون به صرفه به کتابخانه دیجیتال تبدیل کنید.

این فرصتی برای انتشار مجدد کتابهای چاپی و یا معرفی آثار خود به مخاطبان دیجیتال کاملاً جدید است. خدمات اسکن کتاب | اسکن کتاب به PDF | دیجیتالی کردن کتابخانه با قابلیت سرچ کلمات ocr و بصورت word بشما تحویل داده می شود.

چند روش برای اسکن کتاب وجود دارد؟

2 روش، روش بدون برش و روش برش کتاب از عطف 

کدام روش اسکن کتاب کیفیت بالاتری دارد؟

روش اسکن به صورت برش از عطف 

کدام روش اسکن کتاب هزینه بالاتری دارد؟

روش اسکن بدون برش

امتیاز دهید

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *