مشکلات فاکتور رسمی معتبر و مورد تایید دارایی

مشکلات فاکتور رسمی معتبر و مورد تایید دارایی بررسی کنید جهت چاپ فاکتور رسمی صورتحساب کالا و خدمات با شماره ملخی برجسته قرمز رنگ مورد تایید دارایی همین الان مشخصات شرکت خود را برای ما ارسال نمایید و همین امروز فاکتور رسمی شرکت خود را هر جای تهران (مرکز تهران، شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران یا مرکز تهران) دریافت نمایید.

 توجه داشته باشید که فاکتورهای بالا صرفا جهت صدور فاکتور رسمی دستی قابل استفاده هستند. اگر تصمیم دارید کامپیوتری فاکتور صادر نمایید حتما قبل از سفارش چاپ فاکتور رسمی به ما اطلاع دهید.چاپ فاکتور رسمی دارایی ملخی برجسته قرمز

چاپ فاکتور رسمی

مشکلات فاکتور رسمی

۱- لطفا طرح بنر مورد نظر خود را از میان نمونه های پایین همین صفحه انتخاب نمایید.

۲- شماره طرح و تغییرات را به شماره 09372175263 واتساپ یا تلگرام کنید تا نمونه طراحی شده همانجا برای شما ارسال گردد.

۳- جهت تسریع در انجام کار با ما در تماس باشید – 02166405930 02166476539 09121735683 09125025800

مشکلات و مسائل فاکتور رسمی چیست؟

مشکلات و مسائل فاکتور رسمی چیست؟

در صورت عدم رعایت نکات مهم در هنگام نوشتن یا ارسال فاکتور برای مشتری مشمول جرایم مالیاتی خواهیم بود و دلیل آن عدم توجه به موارد ساده در هنگام صدور فاکتور است.دانلود رایگان نمونه فایل فاکتور رسمی اکسل – psd – word – pdf – excel

با رعایت دستورات صادره از سوی سازمان امور مالیاتی می توانید از بروز مشکل جلوگیری کرده و مشمول جرائم مالیاتی نشوید. این امر تنها با رعایت قانون و اصلاحات مربوط به نامه ها و مقررات امکان پذیر است.

چه مواردی شامل جرایم مالیاتی می شود؟

رعایت کلیه موارد صدور فاکتور رسمی مانع از درج خواهد شد. اما بسیاری از افراد ممکن است هنگام صدور فاکتور موارد زیر را فراموش کنند:

شامل مشخصات کامل کالاها و خدمات؛

نام شرکت فروشنده، نام فروشنده؛

عدم خط خوردگی فاکتور؛

برگه ها و فاکتورهای خرید یا فروش بدون مهر یا امضا؛

ابهام یا عدم درج مشخصات کامل خریدار یا فروشنده؛

قیمت اصلی را ننویسید و در صورت تخفیف با تخفیف کالا یا خدمات.

این موارد از جمله مواردی است که می تواند برای افراد مختلف مشکل ساز شود و مشمول جریمه های مالیاتی شود.

مشکل در فاکتور رسمی

در بسیاری از موارد، مردم از ماده 169 قانون مالیات ها اطلاع کافی ندارند. در این ماده که در سال 1393 تصویب و اصلاح شد، حذف کد اقتصادی و شماره طرفین معامله یا استفاده از شماره اقتصادی سایر افراد مشمول جریمه مالیاتی و دو درصد مبلغ کالا می باشد. مذاکره شد یا خدمات

فروش کد یکی از بزرگترین موضوعاتی است که شامل جرایم مالیاتی می شود و مردم باید مراقب باشند که استفاده از کد دیگران جرم محسوب شود.مشخصات فاکتور رسمی های مورد تایید دارایی

نکات مهم برای جلوگیری از رد فاکتور رسمی توسط دارایی

برای خرید و فروش فاکتور رسمی باید به چند نکته مهم توجه کرد. به عنوان مثال، شماره سریال، مشخصات، نوع کاغذ و … از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که قبل از خرید این فاکتورها باید در نظر گرفته شود.مشخصات چاپ فاکتور رسمی دارایی

این فاکتورها بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و مواد قانونی وزارت اقتصاد و دارایی طراحی و به فروش می رسد. این فاکتورها برای اشخاص حقیقی و حقوقی صادر می شود.

مشخصات کلی و مهم

لازم به ذکر است در هنگام نگارش یا مشاوره یا تحویل فاکتور نباید موارد جزئی و پیش پا افتاده را کنار گذاشت زیرا در این صورت مشمول جریمه مالیاتی می شود.

هنگام نوشتن فاکتور رسمی به صورت دستی، نام، نام شرکت، کد اقتصادی، مشخصات کالا یا خدمات، قیمت اصلی و در صورت کسری یا مالیات باید روی آن نوشته شود.

لطفا توجه داشته باشید که در صورت دست نویس بودن فاکتور باید به تمامی موارد توجه شود. بسیاری از فاکتورهای دیگر با نرم افزار حسابداری طراحی و چاپ می شوند که دیگر ابهامی ندارند.

فاکتور رسمی فروش کالا و خدمات

کلیه صاحبان واحدهای تجاری بزرگ و کوچک ملزم به ارائه فاکتور به مشتریان خود هستند و نمی توانند از ارائه فاکتور خودداری کنند. زیرا این خلاف قانون و جرم است.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این فاکتورها، ثبت تاریخ قرارداد خرید است. تاریخ و زمان خرید یا فروش کالا باید روی فاکتورها درج شود.

برای اطلاع از سایر ویژگی های این فاکتورها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.فاکتور رسمی معتبر ویژگیهای مهم