انواع چاپ فاکتور رسمی ملخی

انواع چاپ فاکتور رسمی ملخی

قبل از بررسی انواع چاپ فاکتور رسمی ملخی بهتر است که فاکتور رسمی را معرفی کنیم. به هر سندی که در معامله ای به عنوان فاکتور توسط فروشنده با مهر و امضا به خریدار تحویل داده شود، «فاکتور رسمی» می گویند، حال اگر این صورتحساب ها توسط یکی از طرفین به سازمان امور مالیاتی ارائه شود، رسمی است. و می تواند برای طرفین حقوق ایجاد کند. (در واقع فاکتور رسمی فاکتوری است که توسط سازمان مالیاتی تایید شده است). چاپ فاکتور رسمی دارایی ملخی برجسته قرمز

امروزه با مکانیزه شدن حسابداری مالی شرکت ها، بسیاری از شرکت ها از نرم افزار حسابداری برای صدور فاکتور استفاده می کنند. به این ترتیب کسب و کارها می توانند به صورت خودکار فاکتورهای مورد نیاز خود را به اشکال مختلف مانند پیش فاکتور، فاکتور رسمی، فاکتور غیررسمی، فاکتور مازاد رسمی، فاکتور فروشگاهی، فاکتور شخصی و … صادر کنند.

می توان گفت فاکتور رسمی است؛ کلیه واحدهای تجاری مشمول نظام مالیات بر ارزش افزوده باید فاکتورهای رسمی را به خریداران خود ارائه دهند (برای اطلاع از جزئیات فاکتورهای مصوب به ماده 19 قانون مالیات بر ارزش افزوده مراجعه کنید)؛ بنابراین صدور فاکتورهای رسمی دارای ربطی به متراژ واحد تجاری ندارد، هر خریدار می تواند بابت وجوه پرداخت شده درخواست فاکتور رسمی کند و در صورت امتناع فروشنده از صدور فاکتور رسمی، جریمه می شود. بسیاری از فاکتورهای صادر شده قابلیت صدور فاکتور قانونی طبق اخطاریه مالیاتی در خصوص استفاده از صندوق مکانیزه در فروشگاه ها را دارند. البته عدم وجود فاکتور رسمی دلیل موجهی برای عدم پذیرش حق الزحمه نمی باشد، استاندارد مورد قبول حسابرس مالیاتی مفاد بندهای 147 و 148 قانون مالیات های مستقیم می باشد. (از آنجایی که شرکت های تجاری فاکتورهای (فاکتورها) فروش کالاها و خدمات دریافتی از سایر شرکت های تجاری را در حساب دارایی یا هزینه خود ثبت می کنند، توصیه می شود نسبت به تعیین قابل قبول بودن وجوه پرداختی به عنوان هزینه به مطالعه بندهای 147 و 148 قانون مالیات مستقیم اقدام شود.

سفارش چاپ فاکتور رسمی مورد تایید دارایی

۱- لطفا طرح بنر مورد نظر خود را از میان نمونه های پایین همین صفحه انتخاب نمایید.

۲- شماره طرح و تغییرات را به شماره 09372175263 واتساپ یا تلگرام کنید تا نمونه طراحی شده همانجا برای شما ارسال گردد.

۳- جهت تسریع در انجام کار با ما در تماس باشید – 02166405930 02166476539 09121735683 09125025800

انواع فاکتور رسمی

به طور کلی فاکتورها به دو دسته رسمی و غیر رسمی تقسیم می شوند. مشاغل و شرکت ها یا سازمان هایی که باید رونوشت فاکتورهای فروش را به اداره مالیات ارائه کنند از فاکتورهای رسمی استفاده می کنند. این مشاغل باید مالیات بر ارزش افزوده را برای مشتریان خود محاسبه کنند و پس از دریافت فاکتور رسمی از مشتری، مالیات را به اداره مالیات پرداخت کنند.

انواع کاغذ در چاپ فاکتور رسمی

برای مشاغلی که فقط به درخواست مشتریان فاکتور صادر می کنند از فاکتورهای غیر رسمی استفاده می شود و مشاغل مربوطه نیازی به ارائه فاکتور به اداره مالیات ندارند. این نوع کسب و کارها اغلب به عنوان مشاغل کوچک مانند فروشگاه ها و خدمات کوچک وجود دارند.
انواع فاکتور بر اساس ابعاد:
چاپ فاکتور A4، چاپ فاکتور A5، چاپ فاکتور A3
کاغذ مصرفی: اندونزی بدون کربن، NCR
وزن کاغذ: 50-70-80-90-100-135 گرم
کپی ها: فاکتور 2 صفحه، فاکتور 3 صفحه، فاکتور 4 صفحه
خدمات صحافی: پرفوراژ، سرچسب، شماره سریال ملخ قرمز لاتین و فارسی

لیبل برچسبدار فوری

 

چاپ فاکتور ارزان

فاکتورها یکی از پرکاربردترین اوراق اداری هستند و بسیاری از کسب و کارها چندین بار در سال اقدام به چاپ فاکتور ارزان قیمت می کنند؛ از این رو قیمت چاپ این محصول برای آنها اهمیت زیادی دارد. چاپ فاکتور ارزان به معنای استفاده از کاغذ بی کیفیت یا چاپ متن با کیفیت پایین نیست. فاکتورهای شما باید در طول زمان ثابت بوده و برای مشتریان نیز خوانا باشد. قیمت چاپ فاکتور به عوامل مختلفی مانند اندازه کاغذ، نوع کاغذ، روش چاپ، تعداد برگه و تیراژ چاپ بستگی دارد.

برای چاپ فاکتور ارزان، می توانید محصولی با صفحات کمتر یا اندازه کوچکتر انتخاب کنید، اما باید مطمئن شوید که محصول سفارشی متناسب با نیاز شما باشد. برخی افراد قیمت را در درجه اول قرار می دهند و فاکتورهای کوچک چاپ می کنند، اما به دلیل اینکه هر مشتری لیست بزرگی از محصولات را خریداری می کند، مجبور است برای هر مشتری دو یا چند فاکتور بنویسد. این مشکل باعث ایجاد سردرگمی در کار می شود.

دور زدن فاکتور رسمی

هنگامی که کیت های چاپ فاکتور ارزان و قابل اعتماد را انتخاب می کنید، می توانید مطمئن باشید که قیمت مناسب است و بدانید که در نهایت محصولی با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد. فاکتور محصول چیزی است که همیشه به آن نیاز خواهید داشت و یکی از مهم ترین اسناد اداری در سازمان شما محسوب می شود. با همکاری با تیمی مطمئن در زمینه چاپ فاکتور ارزان و سایر کاغذهای اداری مانند سربرگ، خیالتان از بابت پرداخت هزینه منصفانه و در نهایت تحویل باکیفیت برخوردار است.

فاکتور رسمی مانند فاکتور غیررسمی چاپ و به اداره مالی ارائه می شود، اما باید دارای ویژگی هایی باشد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

این نوع فاکتورها باید در دو یا چند صفحه چاپ شوند. یکی از آنها به خریدار داده می شود و فروشنده می تواند در صورت نیاز دو یا چند مورد را نگه دارد.
فاکتورهای رسمی باید دارای شماره سریال باشند. شماره تایید شده توسط اداره دارایی یک عدد قرمز است که با چاپ افست با دستگاه اهرمی چاپ می شود.
رنگ هایی که برای این نوع فاکتور انتخاب می شود معمولا زرد و سفید است و در صورت نیاز مشتری به صفحه سوم این صفحه باید به رنگ صورتی چاپ شود. البته می توانید رنگ های دیگری را برای ورق دوم و سوم انتخاب کنید، تنها نکته مهم این است که برگه اول سفید باشد.
این فاکتورها باید با رنگ مشکی چاپ و نوشته شوند.
کاغذ استاندارد برای چاپ فاکتورهای رسمی A4 و A5 است. البته، کارشناسان عموماً استفاده از کاغذ A4 را برای فاکتورهای رسمی توصیه می کنند تا هنگام نوشتن لیست محصولات خود، فضای خالی نداشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید