اسکن کتاب

مسافر هستید و توانای حمل بار را به دلایل مختلف ندارید ، ما کتاب هارو براتون اسکن میکنیم و بصورت اسکن کتاب دیجیتال یا فایل PDF کتاب در میآوریم و پس از پایان کار کتابارو به شکل اولیه و بدون هیچ آسیبی به شما باز میگردانیم . دقت داشته باشید کتابها بدون هیچ آسیبی به شما باز گردانده میشود .
حالا میتوانید کتابها را یکجا نگهداری کنید ، بفروشید یا اهدا کنید .

اسکن کتاب
_

قیمت اسکن کتاب

قیمت اسکن کتاب : با ورود به دنیای دیجیتال ، کوچک شدن خانه ها و مهاجرتهای مکرر ، اسکن کتاب ، اسکن کتابهای کتابخانه و تبدیل کتابها به کتابخانه دیجیتال – ebook – میتواند بهترین راهکار برای ساماندهی کتابهامون باشه . ممکنه شما به دلایل مختلفی نیاز به این داشته باشید که نسخه دیجیتال ازکتاب یا کتابخانه شخصی عزیزتان داشته باشید.

تبدیل کتاب به دیجیتال

اسکن کتاب به علت کمبود یا عدم توانایی نگهداری و نظافت ما طوری کتابها را تبدیل کتاب به دیجیتال
می کنیم که شما از دوری کتابهاتون کمترین آسیب روحی رو ببینید .

کتاب ها را سالم بهتون برمی گردونم که بتونید بفروشید یا اهدا کنید .

 

قدیمی ترین مرکز اسکن کتاب

دفتر فنی مرسدس را می توان قدیمی ترین مرکز اسکن کتاب تهران دانست . ما از سال 1379 مشغول دیجیتال سازی و اسکن کتاب هستیم یعنی تقریبا از زمانی که اسکنر به بازار اومد. ما از اولین دفاتری بودیم که جسارت این را داشتیم که کامپیوتر به دفتر خود وارد کنیم.

 

اسکن کتاب و دریافت فایل از راه دور

می دونیم که وقتی بیرون ایران تحصیل میکنید و نیاز به ترجمه یک کتاب دارید و فایل کتاب مورد نظرتون رو براتون مییفرستیم چه حالی پیدا میکنید . حال خوبتون رو از کامنتهای خوبتون میفهمیم شما فقط کافیه اسم کتاب رو برای ما بفرستید .ما کتاب رو براتون خریداری میکنیم و پس از اسکن کتاب فایل رو براتون میفرستیم .به اقوام یا دوستان داخل ایران بفرمائید جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید .

اسکن کتاب بدون برش

اسکن کتاب بدون برش

این تخصص ماست و پروژه اسکن کتاب بدون برش را برای شما به سادگی هر چه تمام تر به انجام میرسانیم. خیال راحت تضمین میکنیم که هیچ آسیبی به کتاب عزیز شما نرسد .

کتاب را با آرامش ورق می زنیم و با نرمی روی دستگاه می گذاریم . نور اسکنر ما هیچ آسیبی به رنگ و کاغذ کتابهای نفیس و پوسیده قدیمی وارد نمی کند .

سوالات متداول اسکن کتاب

_
چرا به خدمات اسکن کتاب دفتر فنی مرسدس اعتماد کنیم:؟؟

 ما تمام صفحات را بدون کم و کاستی از بالا تا پایین اسکن می کنیم.
 اصل و اورجینال شما کاملا سالم و بدون آسیب میماند.
 هیچ زمان انتظاری وجود ندارد، ما 7روز هفته بدون تعطیلی هستیم.
 قیمت گذاری عالی و کیفیت بی نظیر.
 لطفا بررسی کنید، کیفیت تصادفی نیست.
 اسکن کتابهایی شما با هر اندازه ، شکل ، رنگ ، سن و شرایط .
 دریافت کامل وجه پس از اتمام کار و رضایت شما.

اسکنر های فوق سریع دفتر فنی مرسدس مجهز بهADF کشنده اتوماتیک کاغذ – تغذیه اتوماتیک کاغذ ) می باشند و قابلیت اسکن دورو همزمان اوراق را دارا می باشند.دفتر فنی مرسدس مجهز به اسکنرهای تمام اتوماتیک،بوک اسکنر، اسکنرهای دیجیتال، اسکنرهای لیزری، اسکن رنگی لیزری، اسکنرهای رولی، اسکنرهای غلطکی و اسکنر با قابلیت اسکن دورو همزمان می باشد.

اسکن کتاب مناسب چه اشخاصی می باشد .؟
  1. کلیه دانش آموزان و دانشجویان
  2. اشخاصی که در بیرون از ایران زندگی می کنند و دسترسی مستقیم به منابع کتاب داخلی ندارند .
  3. کلیه علاقمندان به مطالعه کتب به شکل دیجیتال Ebook
  4. ناشران کتاب که علاقمند به ایجاد آرشیو E-Book هستند.
  5. کتابخانه های که نسخ تاریخی یا غیر قابل تکرار دارند .
بعد از اسکن کتاب فایل به چه صورت در اختیار مشتری قرار می گیرد ؟

فایل های tif | jpeg | pdf | e book | microsoft word
آیا می خواهید از تقاضای روزافزون برای کتاب های الکترونیکی استفاده کنید ، اما شما فقط نسخه های چاپی کارهای خود را دارید؟ ما می توانیم در دفتر فنی مرسدس خدمات اسکن کتاب را در اختیار شما قرار دهیم تا کتابخانه چاپی را به صورت مقرون به صرفه به کتابخانه دیجیتال تبدیل کنید.

این فرصتی برای انتشار مجدد کتابهای چاپی و یا معرفی آثار خود به مخاطبان دیجیتال کاملاً جدید است. خدمات اسکن کتاب | اسکن کتاب به PDF | دیجیتالی کردن کتابخانه با قابلیت سرچ کلمات ocr و بصورت word بشما تحویل داده می شود.

مزایای اسکن کتاب چیست؟

ممکن است وسوسه شوید که سعی کنید به سادگی از اسکنر خانه خود برای ایجاد نسخه های دیجیتالی کتابخانه خود استفاده کنید. صبر کنید! اگر بخواهید این کار را به تنهایی انجام دهید ، می توانید سردرد بزرگی برای خود ایجاد کنید و پس از ساعت ها و ساعت ها ناامیدی ، به نتایج شایسته خود دست نخواهید یافت.