اسکن اسناد و مدارک

اسکن اسناد و مدارک راهی است برای مدیریت هر چه بهتر اسناد و مدارکی که ارزشمند هستند، اسنادی که نیاز به جستجوی سریع دارند، مدارکی که نیاز مند افزایش امنیت در مراقبت هستند، سند و مدرکی که نیاز به در دسترس بودن در هر مکان دارند و نگهداری از آنها هزینه نداشته باشد. با اسکن اسناد مدارک در هر کجا و کمترین زمان این امکان بوجود می آید که دسترسی به ببیشترین اطلاعات مورد نیاز برای هر فردی مهیا گردد .

اسکن اسناد و مدارک
_

قیمت اسکن اسناد و مدارک

قیمت اسکن اسناد و مدارک : توجه داشته باشید که تعرفه قیمت اسکن حرفه ای اسناد و مدارک در سال 1402 برای هر برگ a4 رنگی 7000 تومان و برای هر برگ a4 سیاه و سفید 4000 تومان می باشد و ما جهت اسکن تیراژ و اسکن تعداد بالا قیمتهای بسیار پایینتری را در نظر گرفته ایم. این قیمتها می توانند تا 90% زیر تعرفه قیمت اسکن باشد.

فایل دیجیتال اسناد و مدارک با اسکن

فایل دیجیتال اسناد و مدارک با اسکن به این شکل بوجود می آید که افراد ، سازمانها ، ادارات و شرکت ها، کلیه اسناد و مدارک خود را از حالت کاغذی با اسکن این اسناد و مدارک تبدیل به فایل های دیجیتالی نموده و با کد گذاری و نامگذاری بهینه دسترسی آنرا بسیار و تسهیل بخشیده و این امکان را فراهم می نمایند که در هر کجا به این اسناد و مدارک دسترسی پیدا کنند .

 

خدمات اسکن مدارک و اسناد ارزان

اگر نیاز به خدمات اسکن مدارک و اسناد ارزان خ انقلاب قیمت دارید میتواند از ما کمک بگیرید.
اسکنر های ما مجهز به سیستم خودکار تغذیه اسناد و مدارک می باشد و بسیار سریع و ارزان اسناد و مدارک شما تبدیل به فایل پی دی اف pdf میشود.ارزان بودن خدمات اسکنمدارک و سند در دفتر فنی ما بدلیل پیشرفته بودن اسکنرها و سرعت بالای انجام کار اسکن می باشد.
دفتر فنی ما تو مرکز تهران واقع شده اگه نیاز به اسکن اسناد و مدارک م انقلاب خ انقلاب داشته باشید اولین و بهترین کسی که می تواند شما را کمک کنه خدمات اسکن مدارک دفتر فنی ما است.

 

قدیمی ترین مرکز اسکن اسناد و مدارک

دفتر فنی مرسدس را می توان قدیمی ترین مرکز اسکن اسناد و مدارک تهران دانست . ما از سال 1379 مشغول دیجیتال سازی و اسکن اسناد و مدارک هستیم یعنی تقریبا از زمانی که اسکنر به بازار اومد. ما از اولین دفاتری بودیم که جسارت این را داشتیم که کامپیوتر به دفتر خود وارد کنیم.

اسکن سریع اسناد و مدارک

اسکن اسناد و مدارک فوری

اگر متقاضی خدمات اسکن اسناد و مدارک سریع هستید میتوانید از اسکنرهای سریع و پیشرفته
مرکز اسکن ما در م انقلاب استفاده نمایید. ما با امکان اسکن روزانه ده ها و صدها زونکن سند و مدرک ، مشکل شما را در زمینه اسکن سریع حل می نماییم. اسکنر های ما مجهز به سیستم اسکن دورو همزمان اسناد و مدارک رادارند. دستگاه های اسکن با adf سیستم کاغذ کش خود کار با اسکن دو رو همزمان سرعت اسکنر را تا 100 صفحه در دقیقه بالا می برد.

ویژگی اسکن مدارک با دفتر فنی مرسدی

_

خدمات اسکن با کیفیت اسناد و مدارک

خیال شما رو راحت کنم که اگر دنبال خدمات اسکن با کیفیت اسناد و مدارک هستید، مشکل شما فقط با یه اسکنر پیشرفته حل نمیشه. شما در کنار یه اسکنر خوب که ما داریم، نیاز به اپراتور حرفه ای دارید. تجربه اسکن با کیفیت را با ما داشته باشید. تضمین می کنیم که کل هزینه اسکن پس از رضایت از سمت شما تو ضمینه کنترل کیفیت دریافت میشه.

دیجیتال سازی اسناد و مدارک

ما انسانها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی قادر به ساده سازی امور پیرامون خود شده ایم. مدیریت زمان ، دیجیتال سازی اسکن اسناد و مدارک و بهره وری بالا یکی از ارکان رشد سازمانها و شرکت ها در عصر امروز گردیده است . یکی از مواردی که باعث بهره وری بالا و دسترسی بهتر به اسناد و مدارک شده است نکهداری این اسناد و مدارک به شکل دیجیتال میباشد. می توان گفت در این بخش هم تکنولوژی به کمک انسانها آمده است و آنچه که درگذشته به سختی و زمان بسیار صورت می پذیرفت در کمترین زمان امکان پذیر شده است .

با تجربه در اسکن اسناد و مدارک

همه شرکتها بدنبال سپردن کار اسکن به شرکتهای با تجربه در اسکن اسناد و مدارک هستند .در این میان هستند افراد غیر متخصصی که با دسترس به تکنولوژی متاسفانه کار های پیچیده تر هم کرده اند .اسکن اسناد و مدارک در ابتدا کار ساده ای می نماید گاهی تصور می شود داشتن تجهیزات برای این امر کافی است .

اسکن اسناد و مدارک در محل شما

اولین و بهترین راه برای اسکن اسناد و مدارک این است که پوشه ها و زونکنها را جهت اسکن به دفتر فنی ما ارسال بفرمایید. در صورت زیاد بودن حجم اسناد و مدارک قابل اسکن حتما با مدیریت دفتر فنی 09121735683 تماس بگیرید. گاهی اوقات متقاضی اسکن اسناد و مدارک فضای کافی برای نگهداری حجم بالای اسناد را دارا می باشد و کلیه خدمات اسکن اسناد و مدارک را در سایت فرد انجام می دهد (در صورت حجمهای بسیار بالا در بایگانی شرکتها) و اسکن در محل برای اسناد و مدارک انجام می شود.

با مشاوران ما در ارتباط باشید

اسکن مدارک در دفتر فنی مرسدس
اسکن اسناد محرمانه اسکن مدارک محرمانه

گاهی امنیت اطلاعات کارفرما بسیار حائز امنیت است بنابر این خدمات اسکن اسناد و مدارک محرمانه(اسکن اسناد محرمانه اسکن مدارک محرمانه) در سایت خود کارفرما اتفاق می افتد . در نظر داشته باشید که اسکن در محل شما شامل شرایط خاصی می باشد و هزینه بالایی در بر می گیرد. جهت آگاهی از شرایط اسکن در محل و اطلاع از تعرفه قیمت اسکن در محل اسناد و مدارک با شماره 09121735683 تماس بگیرید.

بعد از اسکن اسناد و مدارک فایل ها چگونه نگهداری شود ؟

بعد از تبدیل اسناد و مدارک کاغذی در واقع اسناد مدارک به فایل های فیزیکی نمونه اولیه ایی در اختیار کار فرما قرار میگیرد که کیفیت فایل ها مورد بررسی قرار گیرد و با راهنمایی و نظر فرد کارفرما ، فایل ها نامگذاری می شود و فایل ها در فلش و همچنین در DUD به کارفرما ارسال می گردد .
کار فرما پس از بررسی نهایی می تواند این فایل های اسناد و مدارک را در سرور های خود نگهداری نمایند .
یکی از مزایای دیگر اسکن اسناد و مدارک این است که می توان در چند جای متفاوت کپی ها متعددی را نگهداری شود .
در واقع می توان در DUD ، فلش ، فضای سروری ادارات و سازمانها ، کامپیوتر ها ، و لب تاپ های تخصصی به طور همزمان نگهداری شود .

مراحل اسکن اسناد و مدارک

برای روشن شدن مراحل اسکن اسناد و مدارک در این بخش تصمیم داریم مراحلی که اسکن اسناد و مدارک را در بر میگیرد شرح مختصری داشته باشیم ،
پس از تائید کارفرما برای عقد قرارداد و تعین محل اسکن اسناد و مدارک ، همکاران آموزش دیده و متخصص دفتر فنی ما این امکان را دارند که طبق دستورالعمل های استاندارد اسکن اسناد و مدارک را به شکل حرفه ای به انجام رسانند .

 1. جمع آوری اسناد و مدارک به کمک افراد معرفی شده از سوی کارفرما
 2. برگ شمار اسناد و مدارک اعلام شده.
 3. آماده سازی برگه ها جهت اسکن خارج کردن و کندن منگنه ها و دسته بندی اوراق.
 4. اسکن اسناد و مدارک.
 5. نام گذاری فایل های بدست آورده و فولدربندی.
 6. کنترل کیفیت فایل های حاصله.
 7. پرونده سازی مجدد برگه ها.
 8. برگشت دادن کلیه اسناد و مدارک به کار فرما.
چه مدارکی را می توان اسکن نمود ؟

شاید بعد از شنیدن اسکن اسناد و مدارک این سوال به ذهن شما برسد چه مدارکی را میتوان اسکن نمود . وقتی صحبت از اسکن و مدارک و تبدیل اسناد کاغذی به فایل های دیجیتالی می شود ، تمام اسناد و مدارک را شامل می شود . مدارکی چون :

 1. اسناد و مدارک مالی.
 2. منابع انسانی.
 3. پرسنلی و اداری.
 4. اسکن اسناد و مدارک شخصی پیشه ای کاری و تحصیلی.
 5. اسکن اسناد و مدارک امور ملکی.
 6. اسکن اسناد مدارک اطلاعات مشتریان.
 7. اسناد در درآمد حقوق.
 8. اسکن اسناد و مدارک مسافرین به خارج از کشور.
مزایای اسکن اسناد و مدارک

اسکن اسناد و مدارک با اهداف مختلفی انجان می پذیرد و همانطور که نهفته شده اسکن اسناد و مدارک مزایای بسیاری را به همراه دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهد شد .

 1. کاهش حجم بایگانی فیزیکی اسناد و مدارک
 2. دسترسی راحت به اطلاعات
 3. جستجوی سریعتر
 4. افزایش امنیت نگهداری اسناد و مدارک
 5. افزایش بهره وری افراد
 6. حفظ محیط زیست
 7. کاهش هزینه های نگهداری